вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 143
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Нема да го препознаете – Најпознатиот чаирски романтичар има нов имиџ (ФОТО)

Нема да го препознаете – Најпознатиот чаирски романтичар има нов имиџ (ФОТО)

Најпознатиот чаирски романтичар, Владо Јаневски, деновиве во јавноста го претстави својот нов имиџ, па многумина се изненадија бидејќи досега не го имаме видено во едно вакво издание.

Имено, пејачот после долги години конечно пушти брада, па многумина едвај го препознаа со оглед на тоа што не сме навикнати да го гледаме во вакво издание. Дали е желба за промена и освежување на изгледот, или следење на трендовите во светот, не знаеме, но Владо во секое издание изгледа шик, модерно и светски.

Инаку, Јаневски ретко се појавува во медиумите бидејќи вешто ги избегнува, а ретко зборува и за својот приватен живот, што не го менува фактот дека фановите уште повеќе се интересираат за „трач“ повеќе.

Сепак, „Бекстејџ“ имапе можност неодамна да го угости во една од своите емисии и да го праша се’ она што другите не можеле.

Еве што се откри Владо Јаневски во неговата исповед: