вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 20
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Некст Тајм утре на „последниот танц“ на овој Вардар

Некст Тајм утре на „последниот танц“ на овој Вардар

Вардар утре го игра „последниот танц“ на оваа генерација.

Вардар го игра последниот меч во овој формат, со оваа екипа, потоа, сите заминуваат.

Популарната група „НЕКСТ ТАЈМ“ најави :

Да знаете каде ќе бидеме утре!!!

Парламентарни избори 2020