среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Некои ѕвезди имаат само обожаватели, но овие 10 беа најомразени во 2018-та (ВИДЕО)

Некои ѕвезди имаат само обожаватели, но овие 10 беа најомразени во 2018-та (ВИДЕО)

Некои ѕвезди уживаат голема слава и имаат милиони фанови ширум светот. Но не и овие.

Ако им веруваме на таблоидите и жолтиот печат, во 2018-та овие 10 ѕвезди имаа посебно негативен углед кај публиката и важат за едни од најомразените.

Најнови вести

Коронавирус