среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 194
home Познати

Некогаш возеше велосипед – Сега предизвикува „срцев удар“ со разголените фотографии на Инстаграм (ФОТО)

Некогаш возеше велосипед – Сега предизвикува „срцев удар“ со разголените фотографии на Инстаграм (ФОТО)

Атрактивната словачка велосипедистка Луција Јаворцекова со својата одлука да и стави крај на кариерата ги разочара љубителите на овој спорт. Но, нејзината одлука наместо со велосипедизам да почне да гради манекенска кариера ги израдува припадниците на посилниот пол, кои со нетрпение ги очекуваат нејзините нови разголеми фотографии.

Овојпат таа објави неколку фотографии во бикини а облините „кипат“ од сите страни.

 

View this post on Instagram

 

All I need is vitamin sea 💊🌊☀️🍀

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

The weekend treats 🌊@boandtee all in one 🤍 #teamboandtee

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Најнови вести

Коронавирус