четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 133
home Познати

Некогаш продаваше мандарини, а денес ниту родената мајка нема да ја препознае: Кристина Мандарина пластичните операции ја уништија

Некогаш продаваше мандарини, а денес ниту родената мајка нема да ја препознае: Кристина Мандарина пластичните операции ја уништија

Најпознатата продавачка на мандарини, Кристина Мандарина (22) денес изгледа непрепознатливо, а доказ за тоа се нејзините фотографии на Инстаграм.

Имено продавачката од Хрватска која стана вистински хит пред само неколку годни, денес изгледа сосема непрепознатливо.

Фановите често не им веруваат на сопствените очи и ја прашуваат што се случило со неа.

Тие исто така коментираат дека неа ја уништиле пластичните операции, па по ова Кристина започнала да ги брише коментарите од фотографиите.

Неодамна медиумите ја споредија со Нивец Целзијус, но таа вели дека не ја интересирала пејачката и старлета и дека таа не моли за внимание како неа.

Кристина Мандарина објави и две фотографии каде беа облечени исто со Целзијус и напиша „професионалец и аматер“, алудирајќи на Нивес која ја ископирала.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија