понеделник, 5. јуни 2023. Вести денес: 151
home Познати

Некогаш имаше над 100 килограми- денес од ова тело на Ана Николиќ ќе се препотите и ќе ви надојдат „безобразни“ мисли во умот (ФОТО)

Некогаш имаше над 100 килограми- денес од ова тело на Ана Николиќ ќе се препотите и ќе ви надојдат „безобразни“ мисли во умот (ФОТО)

Ана Николиќ некогаш важеше за една од најзгодните пејачки на естрадата, но откако се породи нагло се поправи, а набргу ја помина и 100-ката.

Но сега изгледа подобро од кога било досега, а доказ за тоа се и бројните комплименти што сега ги добива на сметка на својот изглед.

Како што можеме и сами да видиме, на Ана повторно и се познаваат мускулите, па сигурни сме дека не е лесно да дојдете до ваква линија.

Но познатата пејачка беше упорна, па сега редовно се фали со својот нов изглед на социјалните мрежи.

Таа реши да ја врати својата линија и на сите оние што ја критикуваа заради вишокот килограми да им ја затвори устата

 

View this post on Instagram

 

Shine bright like a diamond… no matter what… p.s.Kejteri… spavate?

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on