петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 201
home Познати

Некогаш биле многу добри пријатели: Брутално ја нападна Цеца, па после и нејзината кума (ФОТО)

Некогаш биле многу добри пријатели: Брутално ја нападна Цеца, па после и нејзината кума (ФОТО)

Креаторот Саша Видиќ познат е по тоа што не ги штеди познатите од естрадата кога станува збор за нивниот стајлинг.

Во склоп на неговата емисија, тој ја прозва неговата поранешна добра пријателка Светлана Цеца Ражњатовиќ и нејзината кума Виолета Вики Миљковиќ.

-Ова ми е без врска, рече Видиќ коментирајќи го стајлингот на Цеца.

-Светлана, мораш да го промениш целиот тим. Целиот, целиот тим. Со ова што го носиш на себе си се деградирала, истакна познатиот српски креатор во врска со тоа што на себе носеше славната
пејачка.

А во следната прилика не ја поштеди ниту кумата на Цеца.

-Вики, таа има се и ништо! Изгледа као лош обид на американска тинејџерка…Тука малку наликува на кумашинката, заклучил Саша.

Најнови вести

Локални избори 2021