вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 150
home Познати

Нејзиното тело е за Оскар, но претера со разголувањето: Згодната Кендал покажа премногу (ФОТО)

Нејзиното тело е за Оскар, но претера со разголувањето: Згодната Кендал покажа премногу (ФОТО)

По доделувањата на Оскарите, традиционално следи забавата “Vanity Fair” и тоа е можност сите холивудски убавици да покажат со што располагаат.

Ријалити ѕвездата и манекенка Кендал Џенер, одлучила целосно да го искористи црвениот тепих и да покаже сè.

Не оставила апсолутно ништо на имагинацијата, па така одбрала фустан кој повеќе откривал отколку што покривал.

Покажала апсолутно сè – гради, грб, нозе и дел од задникот. Многумина забележале дека сепак претерала и дека на голотијата не и е место на ваков гламурозен настан.

Манекенката на забавата дошла заедно со својот татко, кој го променил полот за да стане Кејтлин Џенер.

 

Коронавирус