петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 74
home Познати

Нејзиното тело е ремек-дело: Српската манекенка позира во бикини и објави жешки фотографии

Новите фотографии кои Мина ги објави на социјалните мрежи предизвикаа бура од коментари.
Нејзиното тело е ремек-дело: Српската манекенка позира во бикини и објави жешки фотографии

Љубовта меѓу манекенката Мина Милутиновиќ и згодниот кошаркар Немања Недовиќ секогаш привлекувала внимание во јавноста. Двајцата се привлечни, но девојката буквално остава без здив.

Новите фотографии кои Мина ги објави на социјалните мрежи предизвикаа бура од коментари.

Кога ќе ја видите оваа убавица, ќе ви стане јасно зошто Немања не ја испушта од раце иако многу девојки постојано трчаат по него.

? lucky girl

A post shared by @ minamilutinovic on

Од студената Србија, Мина замина во топлата Калифорнија и од таму гордо позира во бикини кои одлично и стојат.

?

A post shared by @ minamilutinovic on

Најнови вести