вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 184
home Познати

Нејзиното деколте експлодираше под притисок: Членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ остана „полугола“ (ФОТО)

Нејзиното деколте експлодираше под притисок: Членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ остана „полугола“ (ФОТО)

Минатогодишната учесничка во жирито на „Ѕвездите на гранд“ Вики Миљковиќ и оваа годи ќе остане дел од истиот тим пред малите екрани.

По тој повод таа овие денови е во подготовки за новата сезона, а во една прилика се појави во претесна кошула со деколте кое буквално и пукна пред камерите.

Под притисок од градите нејзините копчиња почнаа да пикаат, а настанатата ситуација беше празник за папараците, погледнете.