вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 78
home Познати

Нејзиното Ауди буквално смачкано од товарниот камион – фановите на Наташа Беквалац потресени по несреќата

Нејзиното Ауди буквално смачкано од товарниот камион – фановите на Наташа Беквалац потресени по несреќата

Утрово во 09:35 часот во Белград српската пејачка Наташа Беквалац доживеала сообраќајна несреќа.

Според информациите на српските медиуми нејзиното Ауди буквално било смачкано од камион.

-Таа е добра и нема повреди. Возела буквално со 10 километри на час кога камионот го удрил нејзиниот автомобил. Тој се признал, а нејзиниот автомобил е прилично оштетен, вели извор близок до Беквалац.

 

Коронавирус