понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 97
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Нејзините хитови ги знаат сите, но трагедијата никој- сестрата на српската пејачка се удавила во вода, а нејзиниот татко починал (ФОТО)

Нејзините хитови ги знаат сите, но трагедијата никој- сестрата на српската пејачка се удавила во вода, а нејзиниот татко починал (ФОТО)

Српската пејачка која на сите им е добро позната зад својата кариера крие црна и мрачна судбина.

Станува збор за пејачката Мина Костиќ која со години живее со траума која ја преживеала како мала.

Имено нејзината сестра се удавила во вода додека двете биле многу малечки, а сето тоа го криела далеку од очите на јавноста.

 

View this post on Instagram

 

🤗🤗🤗😊😘

A post shared by Mina Kostić (@minakostic_official) on

-Таа е многу напатена. Доживеала голема трагедија кога била малечка, за тоа никогаш нема сила да зборува. Ја загуби сестрата откако таа се удавила во вода, а пред две години почина и нејзиниот татко која многу го сакаше, тоа ја уништи…, вели близок пријател на пејачката за српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

😘😘😘😍Pocinjemo

A post shared by Mina Kostić (@minakostic_official) on

Оваа тајна сепак пејачката неодамна ја потврди и откри дека една од сестрите и се удавила кога имала 13 години.

Таа вели и дека на својот татко ќе му посвети песна.

 

View this post on Instagram

 

😊🤗🤗🤗😘

A post shared by Mina Kostić (@minakostic_official) on

Парламентарни избори 2020