петок, 10. јули 2020. Вести денес: 56
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Нејзините години се само бројка: Лепа Брена изгледа одлично во ова опуштено издание (ФОТО)

Нејзините години се само бројка: Лепа Брена изгледа одлично во ова опуштено издание (ФОТО)

Лепа Брена прошета низ Загреб стилизирана како никогаш порано. Наместо елегантен фустан или здолниште, популарната пејачка овојпат се реши за панталони, лежерно сако и бела блуза, а со тоа носи патики.

Околу струкот носела ташна со синџирчиња, а погледот го криела зад еднакво модерни очила.

Со тренди стајлинот кој го презентираше во главниот град на Хрватска ги воодушеви сите, и ретко кој би можел да и парира.

Парламентарни избори 2020