понеделник, 23. септември 2019. Вести денес: 0
home Познати

Нејзините џиновски гради се поголеми и од нејзината глава: Кога ќе ја видите новата девојка на Хамилтон ќе се препотите (ФОТО)

Нејзините џиновски гради се поголеми и од нејзината глава: Кога ќе ја видите новата девојка на Хамилтон ќе се препотите (ФОТО)

Лиус Хамилтон изминатиот викенд успеа да ја одбрани титулата светски првак во Формула 1, а се чини дека добро му оди и надвор од патеките.

 

View this post on Instagram

 

Outfit @fashionnova 💕

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Do you guys like me with my natural hair color or when I’am blonde 🙃 Dress @fashionnova 💙

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Пред две години Хамилтон ја заврши љубовната врска со пејачката Никол Шерцингер, а сега англиските медиуми откриваат дека неговото срце и припаѓа на руската манекенка, Анастасија Квитко која дури десет години е помлада од Британецот.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Неодамна парот беше виден заедно во јавноста, и таблоидите тврдат дека нивната врска е сериозна.

 

View this post on Instagram

 

Set @fashionnova 💚

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Dress @divamodafashioncouture 💕

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on