сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 80
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Нејзините џиновски гради ќе ве хипнотизираат: За Дара Бубамара не постои бикини кое ќе и ги собере нејзините силикони (ФОТО)

Нејзините џиновски гради ќе ве хипнотизираат: За Дара Бубамара не постои бикини кое ќе и ги собере нејзините силикони (ФОТО)

Популарната српска пејачка Дара Бубамара ги покажа своите раскошни облини во бикини.

Фолк пејачката ги запали социјалните мрежи со фотографии на кои позира во бикини.

😘😎☀️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Сексапилната пејачка жешките фотки на кои во преден план се нејзините бујни гради во минијатурни бикини ги објави на својот Инстаграм профил , но не откри каде тие се направени.

💋💋💋💋💋1.Septembar/Vilach/Vanilla club😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус