среда, 5. август 2020. Вести денес: 156
home Познати

Нејзиниот задник важи за најдобар во „Ѕвездите на Гранд“- ќе паднете во транс кога ќе ја видите младата пејачка во танга на плажа (ФОТО)

Нејзиниот задник важи за најдобар во „Ѕвездите на Гранд“- ќе паднете во транс кога ќе ја видите младата пејачка во танга на плажа (ФОТО)

Пејачката Теа Таировиќ од како се прослави во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ се повеќе стана популарна на социјалните мрежи каде често споделува фотографии од нејзиниот приватен живот.

 

View this post on Instagram

 

sledeca pesma po redu je #SVETICA 🎶😉 @dado_live_music

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

Овој пат пејачката замина на одмор од каде ги почести фановите со фотографија на плажа, а со своето сексапилно тело ги фрли во транс мажите.

 

View this post on Instagram

 

think pink and be lady @blady902 🔥 Zavidovići veceras 🇧🇦

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

По ова следуваа лавина коментари и лајкови на нејзиниот Инстаграм профил.

-Ги сакам луѓето кои озборуваат зад мојот грб. Таму припаѓаат…Зад мојот грб, им порача атрактивната пејачка.

 

View this post on Instagram

 

I love people who gossip behind my back. That’s exactly where they belong… behind my back. ☺️🎶🔜 #SVETICA

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

Коронавирус