среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 35
home Познати

Нејзиниот задник е заштитен, но не и отпорен: Џеј Ло падна на сцена, публиката со пофалби за реакцијата (ВИДЕО)

Нејзиниот задник е заштитен, но не и отпорен: Џеј Ло падна на сцена, публиката со пофалби за реакцијата (ВИДЕО)

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез на настап во Лас Вегас успеа да падне на сред сцената и тоа точно на задникот.

За среќа задникот на популарната Џеј Ло е осигурен, што значи дека таа многу не била загрижена при ваквиот пад.

Публиката со овации реагирала на падот на Џеј Ло, многумина пак ја пофалиле популарната пејачка дека брзо и грациозно се подигнала по падот и продолжила да пее и танцува како ништо да не се случило.

Коронавирус