петок, 29. јули 2022. Вести денес: 71
home Познати

Нејзиниот татко ја нарекува „сине“, а медиумите старлета – ќерката на српскиот пејач на плажа ги покажа природните џиновски гради

Нејзиниот татко ја нарекува „сине“, а медиумите старлета – ќерката на српскиот пејач на плажа ги покажа природните џиновски гради

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ, Топалко, Хелена Топаловиќ ги запали социјалните мрежи откако се фотографираше во минијатурно бикини.

Фотографијата настанала во ноември минатата година, но таа сакала повторно да ги изненади следбениците на социјалните мрежи, па ја постираше како „стори“ на Инстаграм.

Таа позираше на плажа, а она што сите го забележуваат е тоа што таа е згодна како никогаш досега, а особено целото внимание го одземаат нејзините џиновски природни гради.

Инаку нејзиниот татко неодамна откри дека му пречи што тој ќерката ја нарекува сине, а во медиумите ја нарекуваат старлета.

Коронавирус