понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 135
home Познати

Нејзиниот стил одговара на секоја жена: 3 кошули на Емина Јаховиќ што треба да ги имате во плакарот

Нејзиниот стил одговара на секоја жена: 3 кошули на Емина Јаховиќ што треба да ги имате во плакарот

Згодната мајка, Емина Јаховиќ со своите стајлинзи може да биде пример за дамите кои сакаат да изгледаат стилски и волшебно во своите комбинации

Пејачката Емина Јаховиќ важи за една од најубаво стилизираните жени од регионалната јавна сцена. Таа вложува многу во својот изглед, а на нејзиниот профил можете да најдете фотографии од теретана каде е во целосно спортски изданија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Сепак, Емина има и фотографии на кои е облечена во целосно гламурозни парчиња, до оние малку пообичните што може да се направат во порелаксирана варијанта, како што е прошетка низ градот, одење на кафе, деловен состанок.

Во врска со тоа, ви носиме 3 кошули кои ги носеше Емина, а во исто време тие треба да се најдат во сечија гардероба:

1. Црно -бела широка кошула со необичен принт

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

2. Широка кошула со класичен животински принт која е секогаш во мода

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

3. Бела кошула со јака која зрачи со господска енергија

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Најнови вести

Локални избори 2021