вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 0
home Познати

Нејзиниот сопруг е на тешки маки во Интер поради неа, а таа замина на летување: Ванда Икарди ги стисна градите на плажа (ФОТО)

Нејзиниот сопруг е на тешки маки во Интер поради неа, а таа замина на летување: Ванда Икарди ги стисна градите на плажа (ФОТО)

И додека цела Италија зборува за можниот трансфер на Мауро Икарди во Јувентус, негобата сопруга продолжува да го прави она што најмногу и оди- да ги покажува атрибутите во прв план.

Така и овој пат додека целиот свет зборува за нејзиниот сопруг таа ги истакна градите на Инстаграм и објави дека е на одмор во дубаи.

 

View this post on Instagram

 

Rescate de Emergencia 🚨

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Фановите на големо коментираат дека Ванда која е и негов менаџер е најзаслужна за тоа што Мауро е во војна со матичниот клуб Интер, но очигледно тоа не и смета, па таа ужива во секое слободно време.

 

View this post on Instagram

 

Dubai ❤️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on