четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 92
home Познати

Нејзината убавина блеска посилно од светкавото здолниште: Софија сексапилна до бескрај (ФОТО)

Нејзината убавина блеска посилно од светкавото здолниште: Софија сексапилна до бескрај (ФОТО)

Домот на Софија Вергара блесна во златна боја.

47-годишната актерка организираше голема забава по повод Денот на благодарноста, на која ги покани своите најблиски роднини и пријатели.

Атрактивната Колумбијка им дозволи на своите фанови да ѕирнат во прославата преку фотографиите и видеата кои ги сподели на Инстаграм.

Вергара привлече бројни комплименти за својот изглед.

 

View this post on Instagram

 

Feliz thanksgiving everyone!!!??????

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

View this post on Instagram

 

????

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

View this post on Instagram

 

Asi se celebra el Sansgivin????????

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

View this post on Instagram

 

????

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Најнови вести