среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 82
home Познати

Нејзината мајка беше најпозната водителка во Југославија, но кога ќе ја видите Теодора во минијатурно бикини ќе ве заболат очите (ФОТО)

Нејзината мајка беше најпозната водителка во Југославија, но кога ќе ја видите Теодора во минијатурно бикини ќе ве заболат очите (ФОТО)

Ќерката на најпознатата југословенска лото девојка Сузана Манчиќ ги остави сите без зборови откако на својот Инстаграм профил објави сексапилни фотографии во бикини.

Теодора која тајно се омажи за бизнисмен во Лас Вегас со својот шарм и сексапилен изглед ќе ве остави без здив.

Во сино минијатурно бикини покажа како навистина треба да изгледа една совршена жена, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус