среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 143
home Познати

Нејмар се смири со поранешната по четврти пат: Среде диско фудбалерот се занесе па еве каде му завршија рацете (ВИДЕО)

Фудбалерот на ПСЖ Нејмар и се врати на девојката Бруна Маркезин со која неодамна раскина.
Нејмар се смири со поранешната по четврти пат: Среде диско фудбалерот се занесе па еве каде му завршија рацете (ВИДЕО)

Нивната врска имено пукна пред венчавката на Лионел Меси ова лето, но овој пат се смирија по четврти пат.

Папараците ги уловија двајцата на една приватна забава пред Новата година каде тие лудо се забавуваа, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус