вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 157
home Познати

Негувана жена: Лепа Брена во седмата деценија од животот за прв пат го покажа овој дел од телото – фановите со часови гледаа во ова!

Негувана жена: Лепа Брена во седмата деценија од животот за прв пат го покажа овој дел од телото – фановите со часови гледаа во ова!

Лепа Брена на својот инстаграм-профил објави фотографија снимена во својот дом, преку која посака да им порача на следбениците дека таа и нејзиното домашно милениче уживаат во саботното попладне.

Притоа, пејачката направи нешто што е вистинска реткост кога станува збор за неа – објави фотографија од своите стапала!

Од приложеното се гледа дека Лепа Брена има беспрекорен педикир во црвена боја.

Се сончаме“, кратко порача таа во описот на споделената фотографија.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија