сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 131
home Познати

Неговите раце завршија во нејзиното бикини: Папараците открија дека раперката сепак нема совршен задник како на Инстаграм (ФОТО)

Неговите раце завршија во нејзиното бикини: Папараците открија дека раперката сепак нема совршен задник како на Инстаграм (ФОТО)

Славната раперка Иги Азалеа е позната по својот задник кој освојува милиони срца на социјалните мрежи.

Често фановите се прашуваат дали нејзиниот задник навистина е реален и нема фотошоп на него, бидејќи изгледа повеќе од совршено.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Но, раперката и покрај тоа што обожува да се фали дека има совршена задница, папараците открија дека таа сепак користи фотошоп повеќе од што треба.

 

View this post on Instagram

 

ALL SUMMER

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

И додека на Инстаграм таа е најпосакувана раперка, во реалноста таа е нешто сосема поразлично, погледнете.

Коронавирус