среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 71
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

Неговата сопруга стана секс симбол на СП во Русија, а сега фудбалерот објави семејна фотографија и ги воодушеви фановите

Неговата сопруга стана секс симбол на СП во Русија, а сега фудбалерот објави семејна фотографија и ги воодушеви фановите

Хрватскиот репрезентативец Домагој Вида објави семејна фотографија на својот Инстаграм профил и го воодушеви светот.

Имено тој објави фотографија на својот Инстаграм профил под која напиша:

-Мојата сила, мојата радост, мојата среќа, моето се, напиша фудбалерот опишувајќи ја фотографијата на која позира со сопругата Ивана и синот Давид.

 

View this post on Instagram

 

Moja snaga, moja radost, moja sreća, moje sve! ❤? #mojaobitelj My strength, my joy, my happiness, my everything! ❤? #family

A post shared by Domagoj Vida (@domagojvida) on

Инаку сопругата на фудбалерот стана хит на социјалните мрежи за време на СП во Русија годинава кога речиси секој натпревар го бодреше сопругот и објавуваше провокативни фотографии.