четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 140
home Познати

Неговата реакција ќе ве насмее: Еве како реагира Перо Антиќ на сексот по 50-тата година (ФОТО)

Неговата реакција ќе ве насмее: Еве како реагира Перо Антиќ на сексот по 50-тата година (ФОТО)

За сексот по 50-та година како тема е издадена книга од Др. Фред Џонс, а истата се најде на Инстаграм профилот на актуелниот претседател на Кошаркарската федерација на земјава, Перо Антиќ.

Тој во време на коронавирус и домашна изолација, често е активен на социјалната мрежа, а простор од своите „стори“ приказни одвои за книгата со наслов „Сексот по 50-та“.

Интересно е што содржината на книгата ни повеќе ни помалку е празна.

Перо има повеќе од една деценија од животот додека стигне до 50-та, а неговата реакција по ова прашање, беше емотикон кој „плаче “ од смеење.

Деновиве сите имаат предлог наслови за книги, но Перо ја има најуникатната.

Коронавирус