сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 78
home Познати

Неда во костим за капење, а фановите во шок- еве како изгледа пејачката (ФОТО)

Неда во костим за капење, а фановите во шок- еве како изгледа пејачката (ФОТО)

Една од најпознатите пејачки во регионот и ова лето работи со полна пареа, Неда Укреден секој слободен ден го користи за да се одмори од своите обврски.

Таа во моментот е во Црна Гира каде со своето семејство ги полни батериите пред претстојните концерти.

Нејзините обожаватели ги развесели со ова фотографија на која е во костим за капење.

Пејачката ужива со своите внуци Александар, Неда и Душан со кои се забавуваше на плажа, но и во рестораните.

Покрај својата завидна линија, таа деновиве покажа и дека ужива во коктели.

Коментарите што ги доби на сметка на нејзината последна фотографија, беа потполно очекувани – од сите страни и пристигаа само комплименти.

Коронавирус