петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Познати

Неда Украден го прослави роденденот, па се соблече во бикини на плажа – никој не им верува на сопствените очи од бројката на тортата

Неда Украден го прослави роденденот, па се соблече во бикини на плажа – никој не им верува на сопствените очи од бројката на тортата

Пејачката Неда Украден го прослави 71 -от роденден, а судејќи според нејзиниот беспрекорен изглед ретко кој можеше да заклучи дека таа е во осмата деценија.

Пејачката моментално е во Црна Гора со своето семејство и пријателите, а на својот Инстаграм профил објави видео каде ги дува свеќите заедно со внуците.

Освен тоа, таа сподели и фотографија во бело бикини како ужива со чаша пампањ на плажа.

Пејачката во пораката под фотографијата напиша дека е благодарна за се убаво и добро во животот и дека наздравува со сите на овој ден.

„На здравје“, напиша Неда.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden)

Коронавирус