понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 72
home Познати

Не знаеше дека камерите се вклучени: Амиџиќ го коментираше сексуалниот живот на Шерифовиќ

Не знаеше дека камерите се вклучени: Амиџиќ го коментираше сексуалниот живот на Шерифовиќ

Водителот Огњен Амиџиќ предизвика лавина коментари кога јавно веројатно мислејќи дека камерите се исклучени, го искоментира сексуалниот живот на Марија Шерифовиќ.

На сите им е добро познато дека Огњен Амиџиќ еднаш неделно прави разговори со учесниците во реалното шоу „Задруга“ и откако заврши формалниот дел водителот се впушти во разговор со Мики Џуриќ и без влакна на јазикот го изнесе своето мислење.

Разговараа за актиелните теми, а Огњен веднаш се префрли на Марија Шерифовиќ.

– Занеш што е проблемот кај лезбејките? Јас сум го слушнал тоа. На тоа на пример се чудев кај Марија Шерифовиќ. Тоа го знам по Марија Шерифовиќ бидејќи имаме некои заеднички пријатели, па знам. Тие влетуваат кај ѓените. Тие се потполни мажи, а всушност се жени, а имаат и женско во себе и точно знаат што им треба во тој момент. Вели, од некои глупости: заштита, поставување, отворање врата, пристап на жените… Јас тоа сум го слушнал од стрејт жените. Значи не можеш да поверуваш како им се нафрлуваат. Тоа е она што велат: никој нема да ти исп**и како п***р, рече Огнен Амиџиќ меѓу останатото.

Најнови вести