сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 124
home Познати

Не знаел дека го снимаат – синот на Брена и го направил ова на куќната помошничка во нивниот дом (ВИДЕО)

Не знаел дека го снимаат – синот на Брена и го направил ова на куќната помошничка во нивниот дом (ВИДЕО)

Виктор Живојиновиќ објавил неколку видео снимки од семејниот дом. Тој со остатокот од светот споделил како изгледа едно нивно секојдневие.

Меѓутоа најмногу внимание привлекла снимката кога Виктор ја преплашува нивната куќна помошничка Ката, која инаку е пријателка на пејачката.

Тој најпрво ја изплашил додека вадела алишта од машината за перење, а потоа додека ги хранела кучињата.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Sedi dole @kata_kety ???????

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

Локални избори 2021