вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 203
home Познати

Не сте ја виделе во вакво издание: Лила со најдлабоко деколте- градите на мегдан! (ФОТО)

Не сте ја виделе во вакво издание: Лила со најдлабоко деколте- градите на мегдан! (ФОТО)

Лила Филиповска, убавата водителка на „Се или нешто“ е на заслужен одмор во Охрид каде го покажа најбујното деколте до сега.

Таа позира во разголена црна топ-блуза, а нејзините фанови ја “нападнаа“ со бројни комплименти.

Најнови вести

Коронавирус