петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 167
home Познати

Не штедела пари: Колку плати Цеца за првиот спот на Анастасија? (ВИДЕО)

Не штедела пари: Колку плати Цеца за првиот спот на Анастасија? (ВИДЕО)

Анастасија Ражњатовиќ ја објави својата прва песна „Совршен пар“, а за овој проект биле искеширани 15.000 евра.

Како што информира изворот, малата Ражњатовиќ точно знаела каков спот сака и поради тоа воопшто не ги жалела парите.

Коронавирус