сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 5
home Познати

Не се знае која е позгодна: Наташа и Кристина покажаа како изгледаат на плажа (ФОТО)

Не се знае која е позгодна: Наташа и Кристина покажаа како изгледаат на плажа (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац неодамна беше на одмор на Ибица со своите пријатели и со нејзината сестра Кристина Беквалац.

Сега споделија фотографија од егзотична дестинација која привлече големо внимание.

Двете изгледаат одлично, нели?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina Bekvalac (@kristinabekvalac)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina Bekvalac (@kristinabekvalac)

Најнови вести

Коронавирус