петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 3
home Познати

Не се воздржа да не се пофали: Еве каде се падна паричката во домот на пејачката Тамара Тодевска (ФОТО)

Не се воздржа да не се пофали: Еве каде се падна паричката во домот на пејачката Тамара Тодевска (ФОТО)

Како и многумина познати личности од земјава и регионот, така вечерва нашата пејачка Тамара Тодевска се пофали каде се паднала паричката во нејзиниот дом.

Имено таа на социјалните мрежи како и многумина граѓани сподели фотографија од паричката во рацете на нејзината ќерка Хана.

„Паричката оваа година се падна кај Хана“, напиша Тамара.

Коронавирус