понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 25
home Познати

Не се викаат само Виктор и Стефан: Малкумина знаат дека синовите на Лепа Брена имаат други имиња, тие никако не сакаат да ги слушнат!

Не се викаат само Виктор и Стефан: Малкумина знаат дека синовите на Лепа Брена имаат други имиња, тие никако не сакаат да ги слушнат!

Синовите на Лепа Брена, Стефан и Виктор Живојиновиќ не се викаат само така, туку тие имаат и средни имиња кои не се познати многу во јавноста.

И додека Стефан се откажа од јавниот живот и пеењето, Виктор се почесто е во центарот на вниманието поради врската со преубавата Сандра.

Имено двајцата браќа се родени во Америка и имаат и средни имиња. Во документите тие се заведени како Стефан Емералд и Виктор Ернест.

-Тие имиња ни ги пишува во документите, но мислам дека нема потреба да се експонираат. Чудни се, јас сум роден во Њујорк, а Виктор во Мајами и како сите американски државјани имаат средно име, изјави Стефан во една прилика.

Инаку тој открил и дека не сака да го вика никој по средното име, но и дека често пријателите се шегувале на негова сметка.

Најнови вести

Коронавирус