среда, 7. декември 2022. Вести денес: 177
home Познати

Не се разделуваат: 21 година помладото момче се всели кај Дара Бубамара?

Не се разделуваат: 21 година помладото момче се всели кај Дара Бубамара?

Пејачката Дара Бубамара ја пронајде својата среќа покрај младиот бизнисмен Тони, а разликата во возраста од скоро две и пол децении не е проблем или пречка за неа.

Таа е насмеана и за заљубена, а како што пишува блиц.рс, момчето скоро се преселило во нејзиниот дом во Белград.

-Секогаш кога Дара е во стан во Белград, Тони е со неа. Тие воопшто не се разделуваат, таа го пресели во нејзиниот дом. Луѓето понекогаш ги гледаат чудно и ги коментираат, може да се забележи разликата во возраста, но, ми се чини дека уживаат во тоа. Тие постојано се смеат, расположени се и среќни, како тинејџери. Очигледно дека Бубамари ужива во љубов и внимание, Тони знае како да го направи тоа. Таа има и стан во Нови Сад, и таму живеат заедно, на некој начин, и покрај нејзините години, таа врска изгледа сериозна – вели добро информиран извор и додава:

– Зградата на Дара во Белград се наоѓа во елитен дел каде што се собраа многу познати личности. Очигледно не и е проблем да ги гледaaт заедно, опуштено се шетаат. Иако, тие паркираат веднаш до зградата, тие често доаѓаат со еден автомобил. Од младиот Тони може да се види дека е од богато семејство, а пејачката мора да му ласка штом не се оддели од него.

Qatar 2022