вторник, 20. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Не се појави на трибините, но не ја пропуштајте да ја погледнете сега: Оваа полска навивачка не ги остава македонските мажи на мира (ФОТО)

Не се појави на трибините, но не ја пропуштајте да ја погледнете сега: Оваа полска навивачка не ги остава македонските мажи на мира (ФОТО)

Полската фудбалска репрезентација вчеравечер ја совлада Македонија со 2:0 и го потврди пласманот на Европското првенство следната година.

Вчера иако медиумите со душа ја чекаа на трибините најпознатата полска навивачка таа сепак не дојде да го проследи мечот на домашната репрезентација против Македонија, но со секси фотографија со длабоко деколте и кратко фустанче ги почести македонските навивачи кои вчеравечер немаа можност да ја запознаат.

 

View this post on Instagram

 

Dziś ważny dzień wyborów, jak myślicie kto wygra? ??⚽️ #POLMKD

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

Марта Барцок која се прослави на Светското првенство во Русија минатата година беше една од навивачките која буквално не пропушташе меч на домашната селекција, а со тоа го привлече и целото светско медиумско внимание.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

 

View this post on Instagram

 

Tęczowo ? @femmeluxefinery #Luxegal

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

 

View this post on Instagram

 

I’m nicer when I like my outfit. @femmeluxefinery #Luxegal

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

Истото вчеравечер го очекуваа и многу Македонци, но на жалост таа не беше во државата за да дојде на трибините, од Лондон сподели дека го следи мечот против нашата селекција, но и сподели како се радува на победата на полската репрезентација.

До следно видување со неа, уживајте во овие нејзини фотографии на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Narodowy w tle ???⚽️?? #wczoraj #PolskaAustria #POLAUT #laczynaspilka #ReprezentacjaPolski #football #pgenarodowy #prettylittlething

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

 

View this post on Instagram

 

Obecna! Wygramy dzisiaj? #POLAUT #laczynaspilka #reprezentacjapolski #euro2020 #narodowy #stadionnarodowy #prettylittlething

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

Најнови вести

Коронавирус