четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 133
home Познати

Не се плашам дека еден ден синовите ќе гледаат на интернет што сум правела – никој не очекуваше дека ова ќе го открие поранешната на Вељко

Не се плашам дека еден ден синовите ќе гледаат на интернет што сум правела – никој не очекуваше дека ова ќе го открие поранешната на Вељко

Манекенката Ана Рајковиќ во една своја изјава вели дека сите поранешни момчиња и се добри пријатели.

Сопругата на голманот Предраг Рајковиќ некогаш ги полнеше таблоидите во Србија како поранешна девојка на кик боксерот Вељко Ражнатовиќ.

-Се уште сум во добри односи со сите мои поранешни момчиња и не гледам ништо лошо во тоа. Сите мои досегашни избори биле вистински. Тоа јас го избирав и се гордеам со тоа, рече неодамна Ана за српскиот сајт Информер.

Манекенката која со фудбалерот има два сина вели дека не се плаши дека еден ден нејзините синови ќе пребараат се и сешто за неа на интернет.

-Свесна сум за тоа каква мајка сум и каква сум сопруга. Не се плашам од ништо што моите деца ќе видат или прочитаат на интернет за мене. Ќе бидат тие доволно возрасни да сфатат дека сум била сосема на место, раскажа таа.

Најнови вести

Коронавирус