вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 62
home Познати

Не се нејзините ќерки: Само тие можат да ја вратат во „живот“ Карлеуша- пејачката без грам шминка ужива во ова друштво (ФОТО)

Не се нејзините ќерки: Само тие можат да ја вратат во „живот“ Карлеуша- пејачката без грам шминка ужива во ова друштво (ФОТО)

Јелена Карлеуша без грам шминка се појави во студиото на Гранд за да им помогне на кандидатите од својот тим за да се подготват што подобро за четвртиот круг од натпреварувањето.

По смртта на мајка си и долгата пауза Карлеуша претходно им се врати на работните ангажмани и снимањето на емисијата, а овој пат и на своето менторство.

Она што може да се забележи е тоа дека таа е без шминка и облечена во тренерки ужива во друштво на младите пејачи.

Коронавирус