петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 130
home Познати

Не сака да се појавува во јавноста, а е вистинска убавица: Сопругата на Саша Матиќ плени во бикини на плажа (ФОТО)

Не сака да се појавува во јавноста, а е вистинска убавица: Сопругата на Саша Матиќ плени во бикини на плажа (ФОТО)

Српскиот пејач Саша Матиќ со години е во љубов со Ангелина која е вистинска убавица и сака да се пофали со тоа што го поседува.

Двајцата се во брак од 2003 година и имаат две деца.

Саша и Ангелина во една прилика беа на летување во Занзибар заедно со двете ќерки, а неговата сопруга ги воодушеви сите откако ја видоа во костим за капење.

Позитивните коментари само се нижеа под фотографиите, а пејачот очигледно е горд со тоа што го поседува покрај себе.

-Сопругата и ќерките се навикнаа поради работата да не бидам често дома, кога сум дома се трудам да го поминам времето со нив. Често патуваме, рече во една прилика Саша.

Најнови вести

Коронавирус