среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 28
home Познати

Не сака да ја погледне во очи: Кеба и порача на Северина во ТЛЗП, „единствен начин да се ослободам од тебе е да те запалам“! (ВИДЕО)

Не сака да ја погледне во очи: Кеба и порача на Северина во ТЛЗП, „единствен начин да се ослободам од тебе е да те запалам“! (ВИДЕО)

Северина Којиќ оваа недела ќе биде гостинка во шоуто „Твоето лице звучи познато“ каде во моментов се натпреварува и нејзиниот свекор, познатиот пејач Драган Којиќ- Кеба.

Двајцата се дружеа зад сцената, а Северина сакаше да сподели со фановите каков свекор воопшто има…

Таа дури ги запраша фановите ако имаат ваков свекор нека се јават.

Тој инаку во видеото и се приближи и и рече дека ова е единствен начин да ја запали за да се спаси од неа, додека таа му рече дека таа му е негова снаа и дека ќе собира и краде се само да ја остави на мира, погледнете.

Коронавирус