сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Не прифаќа дека е дојдено крајот: Ана Кокиќ објави прва фотографија по разводот на Божиќ, а еден детаљ на сите им боде во очи (ФОТО)

Не прифаќа дека е дојдено крајот: Ана Кокиќ објави прва фотографија по разводот на Божиќ, а еден детаљ на сите им боде во очи (ФОТО)

Пејачката Ана Кокиќ и ватерполистот Никола Раџен се разведоа на Божиќ, а јавноста ја информираа преку заедничко соопштение.

-Сакаме вас да ве известиме дека по десет години брак одлучивме да се разведеме. Заедно ја донесовме таа одлука да ставиме точка на нашиот брак. Ве молиме за разбирање и приватност како и приватност на нашите деца. Ние после се ќе останеме во добри односи и заедно ќе ги воспитаме нашите ќерки… стои во дел од соопштението на пејачката.

Но, после овие тешки моменти и секојдневни написи во медиумите јавноста очекуваше пејачката да се изолира далеку од очите на јавноста и дека нема да се огласува.

Сепак пејачката објави фотографија на својот Инстаграм профил со своето куче, но еден детаљ и тоа како ги изненади фановите.

Станува збор за бурмата која Ана се уште ја носи на својата рака, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Moj krpelj 😁 #dog #redpuddle #tedy #sweet #love #happiness #anakokic

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic) on

Коронавирус