недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 87
home Познати

Не престанува да провоцира по породувањето- Пријовиќ облече ултра кратка комбинација покажувајќи дека има тело од „милион долари“

Не престанува да провоцира по породувањето- Пријовиќ облече ултра кратка комбинација покажувајќи дека има тело од „милион долари“

На еден фестивал во Србија кои се одржува овие денови свој настап освен многуте познати пејачи имаше и пејачката Александра Пријовиќ.

Сопругата на Филип Живојиновиќ видно расположена ја загреа атмосферата на својот прв јавен настап по породувањето.

Фановите најмногу се израдуваа на нејзиниот впечатлив стајлинг кој не остави никого рамнодушен.

Пеејќи своите најголеми хитови нејзините фанови не можеа да веруваат дека пејачката изгледа совршено само три месеци по породувањето, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Коронавирус