среда, 8. декември 2021. Вести денес: 52
home Познати

Не праша никого и го изнесе од домот, ретко чиј внук може да ужива вака- еве каде е Цеца со малиот Жељко (ФОТО)

Не праша никого и го изнесе од домот, ретко чиј внук може да ужива вака- еве каде е Цеца со малиот Жељко (ФОТО)

Познатата фолк ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ пред три месеци стана баба, а веста речиси нема некој што не ја знае.

Нејзиниот син тогаш стана татко откако го доби синот Жељко со сопругата Богдана, а од тој ден Цеца без престан споделува радосни моменти поминати со внукот.

Овој пат Цеца сподели дека нејзиниот внук ужива надвор од својот дом и дека е во еден познат ресторан.

На фотографиите слаткото бебе е со сини пантолани, а има и цуцла на себе.

-Љубов моја најубава, напиша Цеца.

Инаку фановите се изненадија и како нејзиниот внук слатко позира кон камерата, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Moja ljubav najlepsa!💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Најнови вести

Коронавирус