четврток, 28. септември 2023. Вести денес: 125
home Познати

Не му е сеедно: Ќерката на Еминем објави роденденска фотографија, а еве што мажите бараа од неа (ФОТО)

Не му е сеедно: Ќерката на Еминем објави роденденска фотографија, а еве што мажите бараа од неа (ФОТО)

Хејли Скот, најстарата ќерка на популарниот американски рапер Еминем, за својот 22 роденден на својот профил на Инстаграм објавила фотографија на која покажала дека сега, навистина, е голема девојка.

Згодната Хејли самата си посакала среќен роденден, додека мажите под фотографијата и пишувале пораки во кои ја фалеле и „ѝ нуделе” да и бидат емотивни партнери.

happy early birthday to me

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

На фотографијата, Хејли лежи на црвен двосед, на себе има тесни фармерки и бела маица под која нема градник, па градите „делумно и испаднале”…

Инаку, Хејли пораснала со ќерката на нејзината тетка Алиана, која Еминем и Ким ја посвоиле бидејќи нејзината мајка не била во состојба да се грижи за неа.

Двете ја имаат и помладата сестра Витни, девојчето кое Ким го добила во врска со друг маж.

Еминем на крајот добил целосно старателство над Витни, а во 2005-тата година и легално ја посвоил.

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Инаку, Еминен и Ким Матерс, своевремено ги полниле весниците со текстови за своите бурни односи. Парот бил во врска од средно училиште, во 1996-тата година ја добиле Хејли, а во 1999-тата година се венчале. Меѓутоа, во 2001-та година се развеле.

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

За пет години парот повторно се венчал, а по неколку месеци нивниот брак повторно завршил. Славниот рапер хаосот во животот го искажувал преку песните, а некои од најпознатите се „Kim”, „Stan” и песната посветена на Хејли – „Hailie’s song”.

Tuesday’s are for doing things you should’ve done on Monday

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Најнови вести