вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Не можеше повеќе да ја посрамоти: По голите фотографии, Врањеш објави фотографија од која Карлеуша сигурно се срами

Не можеше повеќе да ја посрамоти: По голите фотографии, Врањеш објави фотографија од која Карлеуша сигурно се срами

За аферата на Јелена Карлеуша  и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да се зборува, а една фотографија која таа му ја пратила нему, сигурно ќе ги изненади сите.

Имено, на фотографијата се гледа Јелена во целосно поинакво издание од она кое секојдневно го претставува на јавноста по пат на социјалните мрежи.

Таа е во сосема природно издание и далеку од гламурот на кој сите се навикнати.

Коронавирус