вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 163
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Не можеа да ја сокријат страста: 51-годишниот диџеј Дејвид Гета на плажа со двојно помладата девојка (ФОТО)

Не можеа да ја сокријат страста: 51-годишниот диџеј Дејвид Гета на плажа со двојно помладата девојка (ФОТО)

Дејвид Гета наскоро ќе замине на голема турнеја, а пред да започне со настапите низ светот, тој се препушти на уживањето.

Славниот диџеј беше фотографиран на плажа со Џесика Ледон. 51-годишниот музичар и 27-годишната Кубанка се релаксираа со нивното куче во Мајами.

Популарниот диџеј ја започна врската со Џесика во 2015-та година, една година по разводот со Кетрин Лоб со која беше во брачна заедница 22 години и со која има две деца.

Коронавирус