вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 5
home Познати

Не можат еден без друг: Емина по раскинувањето со турскиот милијардер повторно му се врати на поранешниот сопруг само поради една работа

Не можат еден без друг: Емина по раскинувањето со турскиот милијардер повторно му се врати на поранешниот сопруг само поради една работа

Пејачката Емина Јаховиќ (37) по раскинувањето на врската со милијардерот Седатин Саран (55) наводно ја обновила врската со поранешниот сопруг, турскиот пејач Мустафа Сандал (49).

Имено пејачката и нејзиниот поранешен сопруг Новата година ќе ја дочекаат заедно во нивниот стан во Истанбул а друштво ќе им прават нивните синови Јавуз и Јемен.

-Емина и Мустафа се решија да и дадат уште една шанса на својата љубов. Неодамна се видоа на вечера и отворено поразговарале. Двајцата си признаа дека уште постојат емоции помеѓу нив и дека е најдобро повторно да живеат под ист кров. Оваа одлука ја донесоа најмногу поради синовите кои на двајцата се центарот на светот, вели извор за српските медиуми.

Тој додава дека по болното раскинување со милијардерот Саран на Емина поранешниот сопруг и дошол како мелен на душата.

Коронавирус