четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 191
home Познати

Не ми се потребни седативи: Лепа Брена призна дека пие различни алкохоли во исто време, а се ќе ви стане јасно кога ќе ја дознаете причината

Пејачката Лепа Брена заедно со своето семејство веќе неколку денови е на заслужен одмор во Тајланд, а на семејството им се придружи и девојката на еден од нејзините синови, пејачката Александра Пријовиќ.
Не ми се потребни седативи: Лепа Брена призна дека пие различни алкохоли во исто време, а се ќе ви стане јасно кога ќе ја дознаете причината

Пејачката Лепа Брена заедно со своето семејство веќе неколку денови е на заслужен одмор во Тајланд, а на семејството им се придружи и девојката на еден од нејзините синови, пејачката Александра Пријовиќ.

Таа пред да замине за српските медиуми изјави дека на Тајланд секогаш се здебелува поради високо калоричната храна како и поради тоа што нејзиниот сопруг Боба нема многу активности.

-Не сакам ноќен живот, а во тоа понекогаш ме поддржува и Боба. Мојата забава се состои од играње одбојка или ватерполо со моите деца. Они нас нонстоп не дават, се шегува Брена и додава дека долгите летови никогаш не и претставуваат проблем.

-Ние летаме со бизнис класа и долгите летови не ни се проблем. Спијам, пијам шампањ, па мешам со чаша вино и мене не ми се потребни седативи, вели низ смеење пејачката за српските медиуми.

Коронавирус